Kerem Özyeğen forum sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kerem Özyeğen forum sitesi

Kerem Özyeğen ile ilgili her şey...(ayrıca dünya haberleri, sanatcılar vb. bölümler de vardır.)

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Müzik Haber

YazarMesaj
Great*Dreams
Admin
Great*Dreams

Müzik Haber Empty
MesajKonu: Müzik Haber   Müzik Haber EmptySalı Haz. 09, 2009 8:53 am

Bulduğumuz müzik haberlerini buradan paylaşabiliriz.
https://keremozyegen.yetkin-forum.com
Great*Dreams
Admin
Great*Dreams

Müzik Haber Empty
MesajKonu: Geri: Müzik Haber   Müzik Haber EmptyCuma Haz. 19, 2009 7:55 pm

Ucuz Atlattı!

Pink, gösterisi sırasında az kalsın metrelerce yükseklikten düşerek sahneye çakılacaktı.

Pink, akrobasi gösterileriyle dolu turnesinin Avustralya ayağında gerginlik dolu anlar yaşadı. Havada başı aşağıya doğru şekilde asılı duran şarkıcıyı tutan iplerden biri kopunca bir anda ne yapacağını şaşıran Pink'in neyse ki yedek planı vardı. Ünlü akrobatik tiyatro topluluğu Cirque du Soleil'den ders alan ünlü şarkıcı, hemen yakında bulunan ve diğer hareketlerde kullandığı ipek kumaşa sarılarak yavaş yavaş sahneye doğru alçalmayı başardı.

"Bu akşamki konser harikaydı! Her ne kadar beni havada tutan ipin kopmasıyla acil iniş yapmak zorunda kalsam da seyirci muhteşemdi. İpin kopması beni gerçekten çok korkuttu!" diyor Pink.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sugababes'e Rihanna'dan Destek

Rihanna, Sugababes'e yeni albüm çalışmalarında ve şarkı seçiminde yardımcı oluyor.

Sugababes'in üyesi Keisha Buchanan, "Rihanna, grubun dördüncü üyesi gibi oldu. Şarkıları teker teker dinleyip hangilerini sevdiğini ve hoşuna gitmeyen şeyleri bizimle paylaşıyor" diyor.

Albüm çalışmalarında Jay-Z'den de yardım aldıklarını söyleyen Keisha, "Ne zaman Jay-Z'nn yardımına ihtiyacımız olsa ya işi oluyor ya da P. Diddy ile bir partide oluyor. Rihanna ise hep yanımızda oldu ve bize gerçekten çok yardımı dokundu" diyor.

Rihanna, kendi stüdyo albümünün çalışmalarına devam ediyor. Albümün detayları şimdilik sır gibi saklanıyor; fakat albümde Justin Timberlake, Jay-Z ve Kanye West gibi ünlülerin yer alacağı söylentileri basını sarmış durumda.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

The White Stripes'tan Turne Belgeseli

The White Stripes 2007 yılında Kanada'da verdiği konserlerin belgeselini yayımlıyor.

Icky Thump turnesinin nasıl geçtiğini, grubun turne sürecinde neler yaşadığını, aslında turnenin eğlenceden çok yorgunluk olduğunu göstermeyi amaçlayan belgesel DVD'si yakın bir zamanda raflardaki yerini alacak.

Jack White belgesel ile ilgili şunları söylüyor: "Turne sürecini kaydetmeye başladığımızda aslında tam olarak ne yapmak istediğimi bilmiyorduk. Sadece çıkacak sonucu merak ediyorduk ve bu yüzden de her şeyi kaydettik. Konser filminden çok bizim yaşadıklarımızı anlatan bir belgesel olacak."

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Yeni Albüm Seneye

Take That yeni albümünü 2010'da çıkaracağını duyurdu.

The Circus'ın başarısının ardından Take That, yeni albüm için çalışmalara yaz sonu başlıyor. 2010'da çıkması planlanan albüm, grup üyelerinin yeniden biraraya geldikten sonra üç, toplamda altıncı albümleri.

Henüz hiçbir şarkı yazmadığını söyleyen Gary Barlow, yaz turnesinin ardından bir an önce kayıtlara başlayacaklarını, kafalarında birkaç fikrin olduğunu belirtiyor.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Moby Hayranlarına Müjde

Moby'nin dokuzuncu stüdyo albümü "Wait For Me" 30 Haziran'da yayımlanıyor.

Prodüktörlüğünü Moby'nin üstlendiği albümden ilk single "Shot in the Back of the Head" parçası oldu. Şarkıya çekilen klibin yönetmenliğini David Lynch üstlendi. "Önceki albümleri farklı stüdyolarda kaydettim. Büyük stüdyolarda çalıştığım da oldu, küçük stüdyolarda da... Ama bu albümümü evdeki stüdyomda kaydetmek istedim. Bu albümü yaparken hiç ticari düşünmedim. Sadece yaptığım müziğe konsantre oldum ve içinden geçeni ortaya çıkarttım. Belki de bu yüzden daha melodik ve hüzünlü bir albüm oldu." diyor Moby.

Albümdeki yer alan şarkılar:

Division
Pale Horses
Shot in the Back of the Head
Study War
Walk with Me
Stock Radio
Mistake
Scream Pilots
jltf 1
jltf
A Seated Night
Wait for Me
Hope Is Gone
Ghost Return
Slow Light
Isolate

Genç Müzisyenlere Destek

Kings of Leon, kurduğu plak şirketiyle yetenekli isimleri müzik dünyasına kazandıracak.

Bug Music direktörü John Rudolph, grup üyeler Caleb, Jared, Matthew ve Nathan'ın müzik zevkine güveniyor ve onların bu çalkantılı müzik piyasasına en iyi isimleri kazandıracağından emin.

Plak şirketinden çıkacak ilk albümün Tennesseeli grup The Features'dan 'Some Kind Of Salvation' olduğu belirtiliyor.
https://keremozyegen.yetkin-forum.com

Müzik Haber
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Rock müzik?
» Müzik Hattı